Reklama

Reklama

To już pewne! Siedlecka uczelnia będzie kształciła lekarzy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UPH

To już pewne! Siedlecka uczelnia będzie kształciła lekarzy - Zdjęcie główne

Kierunek lekarski na UPH | foto UPH

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Decyzją z 13 kwietnia 2023 roku Minister Edukacji i Nauki udzielił pozwolenia na prowadzenie jednolitych studiów magisterskich o profilu ogólnoakademickim na kierunku lekarskim w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Pierwsi studenci rozpoczną zajęcia w nowym roku akademickim 2023-24.

Reklama

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach prowadzi badania naukowe w dyscyplinie nauki o zdrowiu oraz kształci na kierunkach: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, kosmetologia i dietetyka. Kierunki te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia.

Uniwersytet posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, zapewniającą możliwość realizacji zajęć i osiąganie przez studentów efektów uczenia się w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych. Realizowane są inwestycje mające wzmocnić potencjał naukowo-dydaktyczny.

Uruchomienie kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach znacząco podniesie prestiż regionu oraz wpłynie na poprawę dostępności i jakości opieki zdrowotnej. Realizacja tego wielkiego przedsięwzięcia była możliwa dzięki dobrej współpracy z parlamentarzystami, władzami samorządowymi i placówkami ochrony zdrowia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy