Reklama

Reklama

Siedlce: Nie masz pracy? Zostań uczestnikiem CIS

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Caritas

Siedlce: Nie masz pracy? Zostań uczestnikiem CIS - Zdjęcie główne

Caritas z ofertą dla bezrobotnych | foto Caritas

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Trwa rekrutacja osób z powiatu siedleckiego na uczestnika Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach. Placówka prowadzona przez Caritas Diecezji Siedleckiej realizuje projekt „Cis-owianki Cis-ownicy to profesjonalni pracownicy". Dzięki zdobyciu zawodowych umiejętności w placówce, znalezienie pracy będzie dużo łatwiejsze.

Reklama

Projekt ruszył 1 marca, potrwa 6 miesięcy i obejmie łącznie 10 osób. Uczestnicy zostaną objęci kompleksowym wsparciem w oparciu o Indywidualny Program Zatrudnienia Socjalnego, który określa sposób współpracy pomiędzy Uczestnikiem, a CIS.

Osoba biorąca udział w projekcie może wybrać przyuczenie do zawodu w jednej z 7 sekcji zawodowych: ślusarsko-spawalniczej, remontowo-porządkowej, krawiecko-szwalniczej, florystyczno-ogrodniczej, opiekuna osób starszych, gastronomicznej, administracyjno-biurowej.

Uczestnicy mogą liczyć na m.in.: bezpłatne badania lekarskie, bezpłatne szkolenie bhp i ppoż, pokrycie kosztów dojazdu do CIS, nabycie nowych doświadczeń i kwalifikacji zawodowych, nieodpłatny jeden posiłek gorący dziennie, wsparcie finansowe w postaci świadczenia integracyjnego niepodlegającego windykacji komorniczej, wsparcie wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

„Program na rzecz zatrudnienia socjalnego na lata 2022-2025. Edycja 2023" dofinansowany przez MRiPS.

Kontakt: Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Budowlana 1 w Siedlcach, tel. 509-588-093.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy