Reklama

Reklama

Siedlce: Zapewniają gorący posiłek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Caritas

Siedlce: Zapewniają gorący posiłek - Zdjęcie główne

Caritas wspiera potrzebujących | foto Caritas

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Osoby chore, starsze, samotne, niepełnosprawne i pozostali mieszkańcy Siedlec, którzy własnym staraniem nie mogą zapewnić sobie posiłku, mogą liczyć na wsparcie żywnościowe. Gorące posiłki wydawane są przy ul. Świętojańskiej 4 w Siedlcach, po otrzymaniu decyzji z siedleckiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Reklama

- Pomoc kierowana jest do mieszkańców Miasta Siedlce, którzy własnym staraniem nie mogą zapewnić sobie ciepłego posiłku. Do otrzymania posiłku upoważnia decyzja administracyjna wydana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Siedlcach – mówi Agata Ługowska, kierownik Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej realizuje od stycznia 2023 r. zadanie publiczne powierzone przez Prezydenta Miasta Siedlce pod nazwą „Zapewnienie pomocy w postaci gorącego posiłku osobom, które własnym staraniem nie mogą go sobie zapewnić".

Obiady wydawane są przy ul. Świętojańskiej 4 w Siedlcach od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00. Przygotowują je pracownicy sekcji gastronomicznej CIS CDS w Siedlcach.

Realizacja zadania publicznego finansowana jest z dotacji otrzymanej od Miasta Siedlce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy