Reklama

Siedlce: Małżonkowie na złoto

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Siedlce

Siedlce: Małżonkowie na złoto - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 17 par z terenu miasta Siedlce świętowało 50-lecie ślubu.

W Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury wręczono medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. To jedyne odznaczenie rangi państwowej nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które otrzymać można wyłącznie we dwoje.
Jak informuje Urząd Miasta, medale za „postawę godną naśladowania i wyróżnienia, za wytrwałość w chwilach trudnych, za chwile pełne szczęścia, za miłość, szacunek, zrozumienie” trzymali: Jadwiga i Ireneusz Artychowie, Halina i Marian Borysiukowie, Regina i Henryk Dębowiakowie, Hanna i Andrzej Dmowscy, Marianna i Zdzisław Drabarzowie, Henryka i Jan Jaczewscy, Wanda i Wiesław Kiełbasowie, Kazimiera i Henryk Łukasiewiczowie, Anna i Kazimierz Maliszkiewiczowie, Maria i Jan Męczyńscy, Anna i Eugeniusz Prachtelowie, Halina i Janusz Rosowie, Marianna i Zdzisław Rosowie, Maria i Witold Sopielowie, Wiesława i Stanisław Stachowiczowie, Anna i Zbigniew Sztajnertowie oraz Bożena i Józef Tchórzewscy.
Uroczystość prowadził kierownik USC w Siedlcach Andrzej Leszkowicz, a dekoracji dostojnych jubilatów, dokonał prezydent Siedlec Andrzej Sitnik. Życzył on parom wszystkiego najlepszego na następne wspólne lata i złożył życzenia świąteczne.
Obchody Złotych Godów uświetnił występ muzyczny Sylwii Orzechowskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE