Reklama

Pisał o Komorowskim, napisał o Jedwabnem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Organizatorzy

Pisał o Komorowskim, napisał o Jedwabnem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wkrótce Siedlce odwiedzi Wojciech Sumliński.

To psycholog, dziennikarz śledczy i publicysta. Współpracował m.in. z pismami: „Życie”, „Gazeta Polska” i „Wprost”. Zrealizował liczne reportaże oraz programy dokumentalne dla Telewizji Polskiej. W swoich publikacjach poruszał kwestie dotyczące okoliczności śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, historii SB, kulisów polskiej polityki czy wymiaru sprawiedliwości. Wydał książki: „Kto go naprawdę zabił” (2005), „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” i „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” (2015).
Siedleckie spotkanie z Sumlińskim odbędzie się w niedzielę, 1 grudnia, o godzinie 14.30 w sali wielofunkcyjnej I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach (przy parafii pw. św. Józefa). Tematem ma być jego najnowsza książka o Jedwabnem.
- Historia, którą pokazujemy, odsłania opatrzone klauzulą tajności fakty dotyczące relacji polsko-żydowskich, sięgające do mrocznego świata wielkiej polityki i międzynarodowej finansjery. To historia niezwykła i niepokojąca, demaskująca kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń i nie tylko. Niewielu wierzy, że ta historia może skończyć się dobrze. Starannie zweryfikowany, a zarazem wyglądający, jak thriller polityczny, zapis wielkiej gry, mechanizmów manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today, ustawa 447. W tej rozgrywce nie chodzi o następne kadencje, ale następne pokolenia. Kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, majora ABW Tomasza Budzyńskiego i dr Ewy Kurek, opowiadająca prawdę uznaną za zbyt prawdziwą, by o niej opowiadać, której wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas - zachęcają organizatorzy.
Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek, zadawania pytań autorowi oraz okazja do podpisania się pod obywatelskim projektem ustawy „Stop 447”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE