Reklama

Reklama

Inwestycja w Cegłowie ze wsparciem samorządu Mazowsza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Mazowsze

Inwestycja w Cegłowie ze wsparciem samorządu Mazowsza - Zdjęcie główne

Gmina Cegłów doczekała się wsparcia | foto Mazowsze

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Dzieje się wokół Siedlec Budowa i remonty dróg, szkół, kanalizacji czy modernizacja stadionu – to tylko część projektów, które decyzją radnych województwa mazowieckiego otrzymają wsparcie w ramach programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju”. Marszałek Adam Struzik podpisał umowy z beneficjentami z subregionu płockiego, z gminą Iłów oraz z miastem i gminą Cegłów. Dofinansowanie w wysokości ponad 38,1 mln zł otrzyma 16 lokalnych inwestycji.

Reklama

Budowa kanalizacji w gminie Cegłów

Inwestycja będzie wykonana w systemie grawitacyjno-tłocznym wraz z niezbędną infrastrukturą i przyłączami do granic działek prywatnych. Jej realizacja ma wpłynąć na podniesienie jakości życia mieszkańców oraz poprawić stan środowiska na obszarze chronionego krajobrazu. Dodatkowo inwestycja zapewni równy dostęp do infrastruktury kanalizacyjnej, co w znacznym stopniu przyczyni się do likwidacji zbiorników bezodpływowych i zapobiegnie przedostawaniu się szkodliwych związków do gleby. W ramach inwestycji zostaną dokończone prace przy budowie nowego odcinka kanalizacji w ul. Leśnej w Cegłowie (połączenie w kierunku ul. Młyńskiej), powstanie też połączenie ul. Cisie z oczyszczalnią ścieków w Cegłowie.

Koszt inwestycji: 6 670 000,00 zł

Przyznana kwota dotacji: 4 000 000,00 zł

Planowany okres realizacji: 2023-2025

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy