Reklama

Reklama

Siedlecki uniwersytet będzie współpracował z Wioskami Dziecięcymi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UPH

Siedlecki uniwersytet będzie współpracował z Wioskami Dziecięcymi - Zdjęcie główne

Kolejna współpraca UPH sformalizowana | foto UPH

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach podpisał umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem „SOS Wioski Dziecięce w Polsce”.

Reklama

Uniwersytet zobowiązał się do udzielania merytorycznego wsparcia naukowo-badawczego, udziału w konsultacjach w obszarze pedagogiki integracyjnej, socjalizacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością; inicjowania przedsięwzięć w zakresie organizacji wsparcia dla dzieci objętych pomocą stowarzyszenia oraz przebywających w pieczy zastępczej.

Stowarzyszenie będzie opiniować projekty programów studiów i innych form kształcenia, a także umożliwi odbywanie przez studentów UPH praktyk studenckich.

Ze strony uniwersytetu jednostką organizacyjną na bieżąco współpracującą ze stowarzyszeniem będzie Instytut Pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych.

W spotkaniu uczestniczyli prof. dr hab. Zbigniew Karczmarzyk - prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą UPH, Jarosław Świerczewski - dyrektor Programu SOS Wiosek Dziecięcych Siedlce, Magdalena Błażejczyk - zastępca dyrektora ds. pedagogicznych, prof. dr hab. Marek Gugała - prorektor ds. studiów, dr hab. Malina Kaszuba prof. uczelni - Dziekan Wydziału Nauk Społecznych oraz dr hab. Anna Klim-Klimaszewska prof. uczelni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy