Reklama

Reklama

Mostostal Siedlce ogłasza konkurs dla uczniów siedleckich szkół na projekt kartki urodzinowej z okazji 50-lecia firmy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Organizatorzy

Mostostal Siedlce ogłasza konkurs dla uczniów siedleckich szkół  na projekt kartki urodzinowej z okazji 50-lecia firmy - Zdjęcie główne

Konkurs z okazałymi nagrodami | foto Organizatorzy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec W 2023 roku Mostostal Siedlce, spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, należąca do europejskiej czołówki producentów konstrukcji stalowych i największy pracodawca Siedlec obchodzi jubileusz 50-lecia powstania. Uroczyste obchody poprzedza konkurs "Kartka urodzinowa dla Mostostalu Siedlce z okazji 50-lecia spółki".

Reklama

- Jest mi niezwykle miło poinformować, że tym roku przypada Jubileusz 50-lecia Mostostalu Siedlce. Jest to pół wieku historii, nie tyko naszego przedsiębiorstwa, ale również historii Siedlec, którą przez te lata wspólnie budowaliśmy. Uważam więc, że tak doniosłe wydarzenie powinno być udziałem nie tylko pracowników Spółki, ale także wszystkich mieszkańców. Jedną z wielu inicjatyw, jaką w tym celu podejmujemy, jest skierowany do uczniów siedleckich szkół podstawowych konkurs pn. „Kartka urodzinowa dla Mostostalu Siedlce z okazji 50-lecia Spółki”, do udziału, w którym bardzo serdecznie zapraszam – powiedział Tomasz Hapunowicz prezes zarządu Mostostal Siedlce.

- Myślę, że udział szkoły w konkursie, będzie dla uczniów okazją do poznania historii, obecnie największego przedsiębiorstwa w Siedlcach, firmy należącej do europejskiej czołówki producentów konstrukcji stalowych, które nie tylko przetrwało okres zmian ustrojowych w naszym mieście, ale od pół wieku współtworzy jego sukces – dodał Hapunowicz.

Prace konkursowe należy przesyłać tradycyjnie lub pocztą email do Mostostalu Siedlce do 23 maja br. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie pierwszego miejsca uczeń otrzyma bon o wartości 1 000 zł, za drugie miejsce - o wartości 500 zł. a za trzecie miejsce - o wartości 300 zł. Również szkoły, których uczniowie/uczeń zostaną laureatami konkursu otrzymają nagrodę i będzie to bon w wysokości 2000 złotych. Ogłoszenie wyników zaplanowane jest na 6 czerwca 2023 r.

Konkurs dla szkół to początek atrakcji jakie Mostostal Siedlce zaplanował z okazji swojego jubileuszu.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy