Czwarta wygrana Pogoni Siedlce z rzędu

Autor: | Zdjęcie: KS

Czwarta wygrana Pogoni Siedlce z rzędu - Zdjęcie główne

Radość Pogoni w szatni | foto KS

SportPogoń Siedlce wygrała 2:1 z Zagłębiem II Lubin. To czwarte zwycięstwo biało-niebieskich z rzędu.

Siedlczanie zaczęli naciskać na rywali od pierwszych minut. To jednak rezerwy Miedziowych objęły prowadzenie w 11 minucie. Po błędzie Przemysława Misiaka piłkę w bramce gospodarzy umieścił Patryk Kusztal. Pogoniści robili co mogli, aby jeszcze w pierwszej połowie zmienić rezultat, ale piłka nie chciała wpaść do bramki Zagłębia II. Najbliżej powodzenia był Damian Szuprytowski, lecz ostemplował poprzeczkę.

W drugiej połowie obraz meczu nie uległ zmianie. Siedlczanie nadal naciskali. Po strzale Jakuba Siniora piłka ponownie obiła poprzeczkę, lecz gole wreszcie przyszły. Do wyrównania po nieudanym strzale Piotra Pyrdoła doprowadził Tomasz Lewandowski, zaś na 2:1 trafił Damian Nowak po centrze Cezarego Demianiuka.

To była czwarta wygrana Pogoni z rzędu. Poprzednio taką passę odnotowano w 2014 roku...

Pogoń Siedlce – Zagłębie II Lubin 2:1 (0:1)

Bramki: Tomasz Lewandowski 61, Damian Nowak 70 – Patryk Kusztal 11

Pogoń: 1. Jakub Burek – 4. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 31. Ernest Dzięcioł – 20. Cezary Bujalski (65, 23. Hubert Derlatka), 16. Jakub Sinior, 43. Lukáš Hrnčiar (74, 99. Bartosz Wicenciak), 7. Damian Szuprytowski, 18. Piotr Pyrdoł – 10. Damian Nowak (77, 27. Danny Babor), 56. Cezary Demianiuk