Reklama

Zmiany ruchu w mieście

Opublikowano: wt, 25 lip 2017 09:16
Autor: | Zdjęcie: siedlce.pl

Zmiany ruchu w mieście - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <p><b>Od środy (26 lipca) zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu Łukowska-Składowa, a od czwartku (27 lipca) nieprzejezdna będzie ul. Składowa.</b></p>

Zaczyna się przebudowa skrzyżowania ul. Łukowskiej,Targowej i Składowej, polegająca na budowie w tym miejscu ronda. Zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzonaod początku przebudowy, tj. 26 lipca. Ruch przez skrzyżowanie będziedopuszczony, ale tego dnia zostanie usunięta sygnalizacja świetlna naskrzyżowaniu i wprowadzony ruch okrężny (tzn. ruch jak narondzie). Wszystkie prace zakończą się w ciągu 2 tygodni.

Od czwartku zostanie zamknięty kolejny odcinek ulicy Zbrojnej: od ul.Orlicz-Dreszera do ul. Hozera. Tym samym ul. Składowa będzie drogą bez przejazdu. Dojazdi wyjazd z osiedla Dreszera będzie możliwy, tak jak obecnie, dwukierunkowymodcinkiem ul. Dreszera przy Szkole Podstawowej nr 5. Zamknięty odcinek ulicymożna objechać ulicami: od Łukowskiej: pod wiaduktem, Torową, Floriańską, 3Maja, Partyzantów (wiadukt), od Partyzantów: pod wiaduktem, 3 Maja,Floriańską, Torową, Łukowską (wiadukt). W Zbrojnej i Składowejbudowany jest nowy kanał deszczowy i przebudowywany kanał sanitarny. Ostatni etap prac w ciągu tych ulic powinien zakończyć się do 31.08.2017 r. Ruchpieszych będzie dopuszczony na wszystkich etapach prac.

Źródło: siedlce.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE