Reklama

Zakończenie sezonu motocyklowego w Siedlcach

Opublikowano:
Autor:

Zakończenie sezonu motocyklowego w Siedlcach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończenie sezonu motocyklowego w Siedlcach

12 października policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wzięli udział w oficjalnym zakończeniu sezonu motocyklowego w naszym mieście. Na tej imprezie mundurowi pojawili się zarówno prywatnie, jak też służbowo, zabezpieczając przejazd kawalkady jednośladów na terenie Siedlec.

Motocykliści z Free Motor Bikers FG Siedlce, a także ich sympatycy kończą tegoroczny sezon. Do grona  miłośników "dwóch kółek" należy wielu policjantów. W związku z dzisiejszą imprezą zaplanowali zbiórkę pod budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.  Oficjalne zakończenie sezonu motocyklowego w Siedlcach rozpoczęło się  o godzinie 11:00 Mszą Św. w Kościele pw. Bożego Ciała przy ul. Monte Casino 36.
Po Mszy Św. kapłani poświęcili motocykle a następnie ulicami miasta przejechała parada motocyklowa. Tegoroczny  sezon zakończono na terenach  przy  siedleckim  zalewie  spotkaniem przy  grillu, gdzie motocykliści  mogli podzielić się wrażeniami z sezonu, który powoli zmierza ku końcowi. Wszystkich uczestników imprezy  zaproszono  do wzięcia udziału w "Akcji Miś" organizowanej przez RM MEDITRANS Siedlce, polegającej na zbiórce pluszowych misiów, które zostaną rozdysponowane do karetek Pogotowia Ratunkowego, aby mogły  cieszyć najmłodszych pacjentów. Wśród maskotek nie mogło zabraknąć  komisarza Jacka znanego od dawna  naszym dzieciakom.

Jak co roku w zabezpieczeniu parady motocyklowej udział wzięli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego  naszej Komendy , którzy czuwali nad bezpiecznym  przejazdem przez miasto.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE