Reklama

Z wizytą u krewnych - Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram

Opublikowano:
Autor:

Z wizytą u krewnych - Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z wizytą u krewnych - Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram

3 marca 2019 r. (niedziela), godz. 11:00

Galeria Fotografii Fokus MOK, ul. Pułaskiego 7

Podczas marcowego spotkana Grupy Twórczej Fotogram, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, Ewa Kacperek przedstawi zdjęcia oraz opowie o swoich wrażeniach ze spotkania z gorylami górskimi mieszkającymi w górach Virunga w Demokratycznej Republice Konga.

Urodziła się pod znakiem bliźniąt, więc w jej naturze sporo jest sprzeczności.. Jest inżynierem metalurgiem, ale o artystycznej duszy. Jest domatorką, ale uwielbia włóczyć się po świecie. Najchętniej czyta literaturę faktu, ale też fantastykę.

Fotografia i fotografowanie były zawsze gdzieś obok niej. Zaczęło się od nocy spędzanych nad powiększalnikiem w łazience-ciemni pod okiem taty, od pierwszego albumu fotograficznego jaki dostała, od pierwszego własnego aparatu Zenit. Później przyszedł czas fotograficznej posuchy, ale po kilku latach udało jej się wrócić do ukochanej fotografii. Od 2006 roku jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, a w marcu 2015 roku została wyróżniona tytułem „Fotograf Roku” Okręgu Mazowieckiego ZPFP.

Mieszka w podwarszawskich Łomiankach w sąsiedztwie Wisły i Puszczy Kampinoskiej. Ma więc niedaleko na łąki z kwiatami i owadami, na śródpolne miedze pełne maków, do leśnych bagienek w których mieszkają żaby i traszki. Często eksperymentuje. Wymyśla ujęcia i sposoby ich realizacji tak, by nie były sztampowe, oklepane, takie jakich wiele. Lubi zdjęcia nieoczywiste, nietypowe, dziwne. Fotografia makro to jej fotografia „na co dzień”. „Od święta” fotografuje w czasie podróży po pięknych, czasem bardzo, bardzo odległych, dzikich i mało znanych zakątkach świata.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE