Reklama

Siedlce: młodzi statyści wciąż poszukiwani

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Siedlce: młodzi statyści wciąż poszukiwani - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę w nocy zdjęcia - spróbuj.

Agencja Aktorska „Sceneria” przypomina, że 13 listopada zorganizuje w Siedlcach zdjęcia nocne do współczesnego filmu obyczajowego.
W związku z tym poszukujemy młodzieży w wieku 16-19 lat, wyłącznie mieszkańców Siedlec i okolic - informuje Sławomir Tomczak ze „Scenerii”. - Wystąpią jako grupa blokerskiej młodzieży na osiedlowej imprezie przy ognisku. Ta scena będzie retrospekcją, bo rozgrywa się w 1999 roku.
Agencja ma też ważny warunek.
- Nie szukamy dziewczyn „zrobionych” i w typie modelek ani chłopaków w typie modeli - podkreśla S. Tomczak. - Przede wszystkim osoby naturalne i charakterystyczne. Im prościej, tym lepiej. Dziewczyny koniecznie bez makijażu, sztucznych paznokci, aparatów na zębach itp.
Osoby chętne (warunek konieczny: ukończone 16 lat) mogą przesyłać głoszenia - imię, nazwisko, wiek, nr tel. oraz aktualne zdjęcia (sylwetka i portret - bez makijażu) na adres: [email protected] W temacie należy napisać: SIEDLCE_13.11_OGNISKO.
Osoby zakwalifikowane mogą liczyć na stawkę 120 zł (płatne po planie). Wyboru na plan dokonuje reżyser na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE