Reklama

Remonty dróg w powiecie za 11,5 miliona

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Siedlce

Remonty dróg w powiecie za 11,5 miliona - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W starostwie podpisano umowę w tej sprawie.

Starosta siedlecki Karol Tchórzewski i wicestarosta Małgorzata Cepek podpisali umowę na wykonanie trzech zadań z Przedsiębiorstwem Robót Drogowych „Regionalne Drogi Podlaskie”. Wszystkie wymienione inwestycje otrzymają 80% dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych.
Pierwsza obejmie rozbudowę dróg powiatowych w miejscowości Dąbrówka Stany. Na łącznej długości 2.632,52 m zostanie zmieniona nawierzchnia drogi, wykonane zostaną chodniki, zjazdy na posesje i odwodnienie. Wartość zadania to 3.900.413,70 zł.
Zaplanowana została też przebudowa 3.302,73 m drogi powiatowej Sokołów Podlaski - Paprotnia na odcinku od granicy powiatu do miejscowości Paprotnia. W ramach inwestycji będzie zmieniona nawierzchnia drogi, wykonane zostaną zjazdy na posesje i odwodnienie. Wartość zadania - 5.087.123,00zł.
Ostatnie zadanie dotyczy rozbudowy 777 m ul. Reymonta w Kotuniu, zlokalizowanej w ciągu drogi powiatowej Kotuń - Chlewiska - Nowaki - Skórzec do drogi (Siedlce - Wólka Zastawska) o długości. Zakres robót obejmuje: zmianę nawierzchni drogi, wykonane zostaną chodniki, zjazdy na posesje i odwodnienie. Koszt robót to 2.456.471,25 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE