Ks. Dziewiecki o wolności

wiadomosci Stowarzyszenie „SZANSA” zaprasza na kolejne z corocznych spotkań z ks. Markiem Dziewieckim.

Bartosz Szumowski

Opublikowano: 3 czerwca 2019 11:47 | Aktualizacja: 3 czerwca 2019 11:47

Jego bohater to kapłan diecezji radomskiej, rzymskokatolicki prezbiter, doktor psychologii, kawaler medalu Komisji Edukacji Narodowej i ekspert Ministerstwa Edukacji z zakresu przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie". Jest autorem kilkunastu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie oraz profilaktyki i terapii uzależnień.  W latach 1999-2014 pełnił funkcję krajowego duszpasterza powołań, a od 2003 - funkcję wicedyrektora Europejskiego Centrum Powołań. Od 2000 r. jest dyrektorem radomskiego telefonu zaufania "Linia Braterskich Serc".

Tym razem tematem zorganizowanego przez Na Rzecz Osób Dotkniętych Chorobą Alkoholową, Narkomanią i Hazardem "SZANSA" spotkania z ks. Dziewieckim będzie: "Co to znaczy być wolnym?". Konferencja odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca, o godz. 13.00 w Centrum Kształcenia „Plejada” (ul Dylewicza 10). Spotkanie jest częścią projektu „Punkt konsultacyjno-interwencyjny RAZEM PROFILAKTYCZNIE” współfinansowanego ze środków Miasta Siedlce.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.