Reklama

Gmina Siedlce: coś dla seniorów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Gmina Siedlce: coś dla seniorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skorzystaj z zajęć w Dziennym Domu „Senior+”.

- Placówka zlokalizowana w Stoku Lackim (ul. Pałacowa 66) dysponuje 20 miejscami przeznaczonymi dla nieaktywnych zawodowo mieszkańców Gminy Siedlce, powyżej 60. roku życia, którzy ze względu na wiek wymagają wsparcia w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych - informuje Urząd Gminy.
Jak dodaje, w trakcie pobytu w Dziennym Domu seniorzy mają zagwarantowany 1 ciepły posiłek oraz dostęp do kawy, herbaty i przekąsek. Ponadto mogą skorzystać z zajęć: edukacyjnych, kulinarnych, kulturalno-oświatowych, ruchowych, rekreacyjnych i aktywizujących społecznie oraz spotkań z ciekawymi ludźmi i młodzieżą czy terapii zajęciowej.
Osoby zainteresowane pobytem w Domu SENIOR + proszone są o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siedlcach (ul. Asłanowicza 10) w godzinach 8.00 -16.00. Więcej informacji pod nr tel. 25 63-309-64.
Dom funkcjonuje w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, przez 8 godzin dziennie. Korzystanie z usług Domu w zależności od sytuacji dochodowej osoby może być nieodpłatne lub odpłatne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE