Reklama

Biegi w Krzesku

Opublikowano:
Autor:

Biegi w Krzesku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Biegi w Krzesku

Podtrzymując długą tradycję Krzeskich Biegów Niepodległościowych, zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej imprezie biegowej w 100-lecie Odzyskania Niepodległości i w 600-lecie Gminy Zbuczyn.
Od tej edycji krzeskie biegi będą biegami im. Antoniego Adadyńskiego, człowieka o ogromnym sercu, miłości do Polski i Jego małej ojczyzny, wsi, w której się urodził, Krzeska-Królowa Niwa. Pan Antoni Stanisław Adadyński zmarł 16 listopada 2018r.

Impreza jest organizowana przez  Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku i Stowarzyszenie Działamy Pomagamy – Skórzec, pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zbuczyn i przy współpracy z:
– Szkoła Podstawowa w Krzesku
– OSP Krzesk
– GOK Zbuczyn
– Gmina Zbuczyn
– Klub Aktywnych parkrun Skórzec
– Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Krzesku
Udział w biegu jest bezpłatny.

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem mail: dzialamy.pomagamy.skorzec@gmail.com oraz w wiadomości na stronie fb Stowarzyszenie Działamy Pomagamy – Skórzec i Klub Aktywnych parkrun Skórzec (w wiadomości należy podać: Imię i Nazwisko zawodnika, rocznik i kategorię biegu OPEN, NW, Dzieci (w przypadków uczniów startujących w biegach dzieci i młodzieży, klasę do której uczęszcza) miejscowość i przynależność klubową. Osobiście w dniu zawodów w Biurze Zawodów, które będzie czynne od 9:30. W biegu głównym mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu 15.12 ukończą 14 lat.

Trasa 6 km biegu wytyczona została w większości po nawierzchni asfaltowej miejscowości Krzesk Królowa-Niwa i Majątek. Start z Krzeskiego Domu Kultury Na mecie na uczestników czekać będzie ciepły poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Krzesku.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na odcinku pomiędzy siłownią zewnętrzną a Domem Kultury. Maksymalny dystans to ok. 500m. Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.
 
Na chwilę obecną nie przewidujemy żadnych nagród rzeczowych, a wyróżnione zostaną 3 pierwsze miejsca w kat. OPEN i NW kobiet i mężczyzn oraz 3 pierwsze miejsca w kat. biegów dzieci i młodzieży.
 
Harmonogram:

10:30 – 16:00 Otwarcie Biura Zawodów – Krzeski Dom Kultury
12:00 Start biegu głównego i NW
13:00 Biegi Dzieci
13:30 Poczęstunek i prelekcje w Krzeskim Domu Kultury
14:30 – 16:00 Ogłoszenie wyników biegów
 Regulamin biegu, formularze zgłozeniowe i inne informacje znaleźć można na stronie organizatora: www.krzesk.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE