Reklama

Bieg Siedleckiego Jacka - utrudnienia w ruchu

Opublikowano: wt, 22 sie 2017 17:37
Autor: | Zdjęcie: biegjacka.pl

Bieg Siedleckiego Jacka - utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, iż w związku z organizacją kolejnej edycji „ Biegu Siedleckiego Jacka” – półmaraton, w dniu 27 sierpnia br. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie centrum miasta Siedlce.</b>

O godzinie 8.30 nastąpi rozpoczęcie biegu i uczestnicy półmaratonu będą biegli następującymi ulicami: Północną,  Jagiellońską, Czerwonego Krzyża,  B-pa Świrskiego  do ul. Sądowej , ul. Sądowa do ul. Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego  do ul. Floriańskiej, ul. Floriańską do ul. Pułaskiego następnie w lewo ul. Kilińskiego do kościoła garnizonowego i  ul. Sienkiewicza do ul. Floriańskiej oraz ul. Brzeską do ul. Starzyńskieggo i następnie do ul. Starowiejskiej i do ul. Mazura, ul. Mazura do ul. Ogrodowej potem do  ul. Bema i  do ul. Ks. Brzóski w stronę ul. Północnej,  a następnie do ul. Jana Pawła II do mety usytuowanej przy Stadionie siedleckiej Pogoni.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom biegu o godz. 8.10 nastąpi całkowita blokada trasy biegu. Będzie ona trwała do godz. 11.30. Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o dostosowanie się do poleceń funkcjonariuszy policji oraz straży pożarnej, którzy będą kierować ruchem w obrębie trasy biegowej. Następnie o godz 12.00 tego dnia odbedzie się bieg na 5 kilometrów, którego trasa prowadzić będzie ul. Północną, ul. Jagiellońską, ul. Czerwonego Krzyża, ul. B-pa Świrskiego do ul. Konarskiego i następnie ul. Poniatowskiego i  ul. Północną do mety na Stadionie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE