Szczęśliwy punkt Pogoni Siedlce na Suchych Stawach

Autor: | Zdjęcie: Hutnik Kraków

Szczęśliwy punkt Pogoni Siedlce na Suchych Stawach - Zdjęcie główne

Bez wygranego w meczu w Krakowie | foto Hutnik Kraków

SportW meczu 5 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.

Początek spotkania był ciekawy. Debiutujący w bramce Pogoni Jakub Burek poradził sobie ze strzałem Filipa Jani. Siedlczanie odpowiedzieli akcją aktywnego Cezarego Demianiuka, po której Krystian Miś ostemplował poprzeczkę. W końcówce pierwszej połowy szansę mieli Sławomir Chmiel i Deniss Rakels, lecz Burek nie dał się pokonać. Do przerwy było 0:0.

Pierwszy kwadrans drugiegj połowy był nudny. Mecz rozkręcił się około 60 minuty. Hutnicy dopięli swego w 84 minucie, po tym jak Patryk Kieliś przymierzył z około 20 metrów. Pogoniści musieli postawić wszystko na jedną kartę. W jednej z ostatnich akcji meczu z prawej strony piłkę dorzucił Demianiuk, a ledwie 17-letni Danny Babor głową ustalił wynik na 1:1.

26 sierpnia o 17:00 Pogoń podejmie Sandecję Nowy Sącz.

Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Patryk Kieliś 84 – Danny Babor 90+4

Pogoń: 1. Jakub Burek – 4. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 3. Robert Majewski – 20. Cezary Bujalski (61, 23. Hubert Derlatka), 43. Lukáš Hrnčiar, 16. Jakub Sinior (61, 31. Ernest Dzięcioł), 14. Dawid Burka (73, 7. Damian Szuprytowski), 10. Krystian Miś – 21. Mateusz Majewski (88, 29. Danny Babor), 56. Cezary Demianiuk