Pracowite dni PSG KPS Siedlce

Autor: | Zdjęcie: PSG KPS Siedlce

Pracowite dni PSG KPS Siedlce - Zdjęcie główne

Mateusz Grabda ma prawo do zadowolenia | foto PSG KPS Siedlce

Sport Dwa mecze i cztery punkty - oto bilans pracowitego przedłużonego weekendu PSG KPS Siedlce.

Podopieczni Mateusza Grabdy byli bliscy sprawienia niespodzianki w meczu z Visłą Bydgoszcz. Rywale byli stawiani w roli faworyta, ale PSG KPS rzucił wyzwanie faworytowi. Po trzech setach Visła prowadziła 2:1 i nabrała apetytu na wywieienie pełnej puli z Siedlec. W czwartej partii siedlczanie wytrzymali presję i doprowadzili do tie-breaku.

W najkrótszym z setów Visła zagrała pewnie i skutecznie. PSG KPS musiał zadowolić się jednym punktem przyznawanym za porażkę 2:3.

PSG KPS Siedlce – Visła Bydgoszcz 2:3 (25:19, 21:25, 20:25, 25:22, 11:15)

PSG KPS: Dobosz, Kopij, Kufka, Kupka, Pigłowski, Strulak i Waloch (libero) oraz Fenoszyn, Wnuk

Dwa dni później PSG KPS wyjechał do Spały, aby zmierzyć się z SMS PZPS. Tym razem to siedlczanie przystąpili do spotkania w roli faworyta. Niespodziewanie pierwszy set zakończył się po myśli młodzieży ze Spały. W kolejnych PSG KPS nie pozwolił sobie na wpadki, choć w końcówce trzeciego seta było nerwowo. Drużyna Grabdy wygrała 3:1 i ma już 4 punkty w tabeli.

13 października o 20:30 PSG KPS podejmie BAS Białystok. Mecz będzie transmitowany przez Polsat Sport Extra.

SMS PZPS Spała – PSG KPS Siedlce 1:3 (30:28, 21:25, 23:25, 14:25)

PSG KPS: Długosz, Fenoszyn, Kopij, Kufka, Kupka, Szczeciński i Waloch (libero) oraz  Gołębiowski, Pigłowski, Potera (libero), Wnuk