Pogoń Siedlce zremisowała z rezerwami Legii

Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Pogoń Siedlce zremisowała z rezerwami Legii - Zdjęcie główne

Pogoniści zremisowali z III-ligowcem | foto SportSiedlce.pl

Sport Na tydzień przed startem ligowej inauguracji Pogoń Siedlce zremisowała 2:2 z Legią II Warszawa.

Podopieczni Marka Brzozowskiego nie mogli sobie wymarzyć lepszego początku spotkania. Po przebojowej akcji Cezarego Demianiuka jeden z testowanych piłkarzy w Legii II zaliczył swojaka. Po chwili powinno być 2:0, ale piłka po strzale Roberta Majewskiego zatrzymała się na słupku.

Siedlczanie prowadzili nieznacznie, ale mieli wyraźną przewagę. W drugiej połowie Legia II wróciła jednak do gry. Najpierw Maksymilian Stangret doprowadził do wyrównania, a nastepnie na 2:1 po błędzie Jakuba Burka trafił Oskar Lachowicz. W ostatniej minucie gola na 2:2 strzelił dopiero co zakontraktowany przez Pogoń Piotr Pyrdoł.

21 lipca o 17:00 Pogoń zainauguruje sezon meczem z rezerwami ŁKS Łódź.