Porażka i remis Pogoni Siedlce

Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Porażka i remis Pogoni Siedlce - Zdjęcie główne

Porażka i remis Pogoni | foto SportSiedlce.pl

Sport Pogoń Siedlce ma za sobą dwa kolejne sparingi. Piłkarze Marka Brzozowskiego przegrali 0:1 z Wisłą Puławy i zremisowali 1:1 z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

W pierwszym z dwóch sparingów Pogoń przegrała 0:1 z Wisłą Puławy. Duma Powiśla lepiej spisała się w pierwszej połowie i zasłużenie prowadziła po strzela Damiana Kołtańskiego. Po przerwie siedlczanie mieli kilka okazji, ale nie zdołali doprowadzić do remisu.

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 0:1 (0:1)

Bramka: Kołtański 20

Pogoń: (I połowa) 70. Jakub Burek – 20. Cezary Bujalski, 19. zawodnik testowany I, 2. Tomasz Lewandowski, 3. Jakub Okusami, 10. Krystian Miś – 7. Damian Szuprytowski, 31. Ernest Dzięcioł, 8. Kamil Włodyka, 56. Cezary Demianiuk – 21. Mateusz Majewski (32, 9. Damian Nowak). (II połowa) 97. Jakub Kowynia – 16. Hubert Derlatka, 24. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski (71. 8. Kamil Włodyka), 6. zawodnik testowany II, 15. zawodnik testowany III – 7. Damian Szuprytowski (62, 99. zawodnik testowany IV), 31. Ernest Dzięcioł (71, 19. zawodnik testowany I), 11. Patryk Skórecki – 56. Cezary Demianiuk (62, 21. Mateusz Majewski), 9. Damian Nowak

Drugim rywalem Pogoni była IV-ligowa Mazovia Mińsk Mazowiecki. Sparing upłynął pod znakiem testów. Pod koniec pierwszej połowy jeden z nielicznych nietestowanych Paweł Łydkowski wykorzystał jedenastkę. Mazovia wyrównała w drugiej połowie za sprawą Michała Bondary.

14 lipca o 17:00 Pogoń podejmie Legię II Warszawa.

Pogoń Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (1:0)

Bramki: Łydkowski 43 (k) – Bondara 62

Pogoń: 97. Patryk Szatkowski (59, 1. Krzysztof Popiołek) – 20. zawodnik testowany I (66, 18. Wiktor Koczkodaj), 2. Szymon Mucha (32, 66. Radosław Droń), 15. Paweł Łydkowski, 5. Sebastian Weremko (79, 25. Kuba Prachnio), 27. zawodnik testowany II (46, 9. zawodnik testowany VI) – 8. zawodnik testowany III (83, 11. Tomasz Mamis), 10. zawodnik testowany IV, 7. zawodnik testowany V (83, 98. Wojciech Kisieliński), 11. Tomasz Mamis (66, 14. Dawid Dobrzański) – 21. zawodnik testowany V (46, 23. zawodnik testowany VII)