Pogoń Siedlce zremisowała z III-ligowcem

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Pogoń Siedlce zremisowała z III-ligowcem - Zdjęcie główne

Pogoniści w tym roku odnotowali zwycięstwo, remis i porażkę | foto SportSiedlce.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Po golu świeżo zakontraktowanego Mateusza Majewskiego w końcówce spotkania Pogoń Siedlce zremisowała 2:2 z Legionovią Legionowo.

Pogoniści objęli prowadzenie w 11 minucie. Po zgraniu Damiana Nowaka piłkę z bliska do bramki wpakował Maciej Wichtowski. Później do głosu doszedł III-ligowiec z Legionowa. Do wyrównania doprowadził Szymon Wiejak, a tuż przed przerwą na 2:1 trafił Michał Suchanek. W międzyczasie dogodną okazję miał Damian Nowak, ale zabrakło mu precyzji.

Tuż po przerwie czerwoną kartkę za brutalny faul obejrzał Kamil Kumoch, lecz po zmianie dalej grano 11 na 11. W końcówce Pogoń doprowadziła do wyrównania. Po centrze Damiana Szuprytowskiego z rzutu rożnego celną główką popisał się Mateusz Majewski, który dopiero co parafował kontrakt z Pogonią. 30-letni napastnik wcześniej grał m.in. w Lubliniance Lublin, Motorze Lublin i Ruchu Chorzów.

Pogoń zremisowała 2:2 i może myśleć o kolejnym sparingu - 4 lutego do Siedlec zawita imienniczka z Grodziska Mazowieckiego.

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 2:2 (1:2)

Bramki: Maciej Wichtowski 11, Mateusz Majewski 88 – Szymon Wiejak 21, Michał Suchanek 43

Pogoń: (I połowa) 12. Jakub Kowynia – 23. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 10. Krystian Miś – 29. Marcinho, 14. Jakub Sinior, 8. Kamil Włodyka, 99. Bartosz Wicenciak, 56. Cezary Demianiuk – 9. Damian Nowak. (II połowa) 70. Maciej Kikolski – 24. Przemysław Misiak, 4. Adam Lewkowski, 26. Michał Rutkowski, 3. Szymon Mucha – 16. Krystian Gryglak, 14. Jakub Sinior (74, 15. Marcel Grochowski), 31. Ernest Dzięcioł, 7. Damian Szuprytowski, 11. Tomasz Mamis – 21. Mateusz Majewski