Pogoń Siedlce przegrała z III-ligowcem

Autor: | Zdjęcie: KS

Pogoń Siedlce przegrała z III-ligowcem - Zdjęcie główne

Świt wygrał w Siedlcach | foto KS

Sport Drużyna Marka Saganowskiego przegrała 0:1 z III-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W pierwszej, ciekawej, połowie siedlczanie mieli zdecydowaną przewagę. W 19 minucie golkiper Świtu niepewnie interweniował po strzale Cezarego Bujalskiego. Wychowanek Pogoni jeszcze szukał trafienia, ale tym razem uderzył ponad bramką. W 34 minucie Tomasz Mamis nieudanie główkował po centrze Bujalskiego. Do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron i szeregu zmian w obu drużynach obraz gry uległ zmianie. Świt z minuty na minutę był coraz bardziej aktywny. Wysiłki III-ligowca przyniosły efekt w 90 minucie, kiedy sytuację sam na sam wykorzystał Arkadiusz Ciach. Pogoń nie miała czasu, aby choćby powalczyć o remis.

Kolejnym rywalem siedlczan będzie Legionovia Legionowo (28 lutego o 12:00).

Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)

Bramka: Arkadiusz Ciach 90

Pogoń: (I połowa) 1. Maciej Kikolski - 98. Maciej Kołoczek, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 11. Krystian Miś - 20. Cezary Bujalski, 14. Jakub Sinior, 8. Kamil Włodyka, 10. Bartosz Wicenciak, 17. Tomasz Mamis - 21. Mateusz Majewski. (II połowa) 70. zawodnik testowany - 24. Przemysław Misiak, 3. Adam Lewkowski, 18. Michał Rutkowski, 23. Nikodem Fiedosewicz - 22. Marcinho, 27. Ernest Dzięcioł, 7. Damian Szuprytowski, 5. Jakub Romanowicz, 25. Cezary Demianiuk - 21. Mateusz Majewski (68, 15. Marcel Grochowski)