Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Pogoń Siedlce przegrała z liderem - Zdjęcie główne

Pogoń przegrała z liderem | foto SportSiedlce.pl

SportPogoń Siedlce przegrała 1:2 z liderem Betclic 1 ligi Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Ozdobą spotkania były bramki zdobywane przez gości z województwa małopolskiego. Najpierw przymierzył Andrzej Trubeha, a w końcówce pierwszej połowy jak z armaty huknął Maciej Ambrosiewicz. Gole Słoni przedzieliło trafienie Cezarego Demianiuka.

Po przerwie Pogoniści mieli problem z dochodzeniem do sytuacji strzeleckich. Bruk-Bet pokazał klasę i skutecznie wybijał z rytmu gospodarzy. Drużyna Marcina Brosza wygrała 2:1.

18 sierpnia o 17:00 Pogoń zagra w Płocku z Wisłą.

Pogoń Siedlce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:2)

Bramki: Cezary Demianiuk 45 – Andrzej Trubeha 28, Maciej Ambrosiewicz 45

Pogoń: 23. Mateusz Pruchniewski – 77. Daniel Pik (66, 12. Titas Milašius), 47. Oskar Krzyżak, 16. Isaac Amoah, 31. Ernest Dzięcioł, 10. Piotr Pyrdoł (76, 11. Mateusz Majewski) – 4. Miłosz Drąg (77, 17. Ołeksij Zinkewycz), 8. Jakub Sinior, 43. Lukáš Hrnčiar (66, 71. Krzysztof Danielewicz) – 9. Jakub Lutostański (76, 7. Damian Szuprytowski), 56. Cezary Demianiuk.