Niedosyt PSG KPS Siedlce po porażce w Sulęcinie

Autor: | Zdjęcie: KS

Niedosyt PSG KPS Siedlce po porażce w Sulęcinie - Zdjęcie główne

PSG KPS przegrał zaległy mecz | foto KS

Sport PSG KPS Siedlce przegrał 2:3 w zaległym meczu z Olimpią w Sulęcinie.

Podopieczni Mateusza Grabdy udali się w daleką podróż do Sulęcina z silnym postanowieniem odwrócenia złej karty. To było widać w dwóch pierwszych setach - wygrnaych do 17 i 23. W trzeciej partii PSG KPS miał szansę, aby zakończyć mecz i wrócić do Siedlec z pełną pulą, ale jej nie wykorzystał.

Olimpia wygrała 32:30 i uwierzyła w siebie. Gospodarze byli lepsi również w czwartym secie, więc doprowadzili do tie-breaka. Po zaciętej rywalizacji PSG KPS przegrał 17:19 i cały mecz 2:3.

1 kwietnia o 17:00 PSG KPS podejmie Norwida Częstochowa.

Olimpia Sulęcin - PSG KPS Siedlce 3:2 (17:25, 23:25, 32:30, 25:22, 19:17)

PSG KPS: Dobosz, Kopij, Kufka, Pigłowski, Strulak, Wnuk i Waloch (libero) oraz Długosz, Fenoszyn, Kościółek, Potera (libero), Walczak