Demianiuk bohaterem Pogoni Siedlce

Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Demianiuk bohaterem Pogoni Siedlce - Zdjęcie główne

Demianiuk zapewnił Pogoni pełną pulę | foto SportSiedlce.pl

Sport Po wygranej 1:0 ze Śląskiem II Wrocław siedlczanie są niemal pewni utrzymania w II lidze.

O pierwszym kwadransie można napisać, że się odbył. Później Pogoń starała się otworzyć zamknięty mecz. Siedlczanie przede wszystkim próbowali akcji skrzydłami, ale defensywa Śląska II była czujna. Najbliżej powodzenia był Damian Szuprytowski, który ostemplował poprzeczkę po strzale z rzutu wolnego.

W drugiej połowie rezerwowy Damian Nowak powtórzył wyczyn Szuprytowskiego, tyle że z gry. Wreszcie w 71 minucie kapitalny strzał z dystansu oddał Cezary Demianiuk. Znany z gry w Ekstraklasie Michał Szromnik był bez szans. Dziesięć minut później Śląsk II był bliski wyrównania po błędzie Macieja Kikolskiego, jednak jakimś cudem udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

23 kwietnia o 13:00 Pogoń zagra w Pruszkowie ze Zniczem.

Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław 1:0 (0:0)

Bramka: Cezary Demianiuk 71

Pogoń: 1. Maciej Kikolski – 24. Przemysław Misiak, 19. Maciej Wichtowski, 26. Michał Rutkowski, 10. Krystian Miś – 29. Marcinho (58, 11. Tomasz Mamis), 31. Ernest Dzięcioł, 99. Bartosz Wicenciak (84, 16. Jakub Sinior), 7. Damian Szuprytowski (66, 18. Orest Tkaczuk), 56. Cezary Demianiuk – 21. Mateusz Majewski (58, 9. Damian Nowak)