PATRONAT MEDIALNY: W Kotuniu grali o Puchar Starosty Siedleckiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: AMP GOOL

PATRONAT MEDIALNY: W Kotuniu grali o Puchar Starosty Siedleckiego - Zdjęcie główne

Pamiątkowa wspólna fotografia | foto AMP GOOL

Sport 24 marca w Kotuniu odbył się turniej GOOL CUP o Puchar Starosty Siedleckiego.

W pierwszej części zaprezentowali się piłkarze z roczników 2012 i 2013. Pierwsze miejsce zajął Naprzód Skórzec I, który wyprzedził AMP GOOL Kotuń I i MKP Pogoń Siedlce. Najlepszym zawodnikiem został Igor Sierociński (AMP Kotuń), królem strzelców był Jakub Izdebski (Naprzód), zaś prym wśród bramkarzy wiódł Jakub Cymerman (Pogoń).

Pierwsze miejsce w turnieju rocznika 2014 był AMP GOOL Łosice. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny AMP GOOL Kotuń I i Naprzód Skórzec. Najlepszym zawodnikiem został Maciej Adamczyk (Naprzód), królem strzelców był Bartosz Zacharczuk (AMP Łosice), trofeum dla najlepszego bramkarza odebrał Jakub Niewiadomski (AMP Kotuń).

Portal Siedlce, się dzieje był patronem medialnym turnieju.