Tylko remis Pogoni Siedlce na wiosenną inaugurację

Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Tylko remis Pogoni Siedlce na wiosenną inaugurację - Zdjęcie główne

Pogoń zremisowała z Hutnikiem | foto SportSiedlce.pl

Sport Ponad 800 kibiców oglądało pierwszy wiosenny mecz Pogoni w Siedlcach. Drużyna Marka Brzozowskiego zremisowała 1:1.

Pierwsza połowa nie była przesadnie interesująca. Pogoniści z rzadka przebijali się pod bramkę rywali, z kolei Hutnik dosyć regularnie stwarzał zagrożenie w okolicach posterunku Jakuba Burka. W jednej z sytuacji tylko kapitalna interwencja młodzieżowca uchroniła siedlczan od porażki.

Tuż po zmianie stron Pogoń objęła prowadzenie. Podanie Krystiana Misia na bramkę zamienił Tomasz Walczak i był to jego pierwszy oficjalny gol w barwach nowego klubu. W kolejnych minutach siedlczanie nie atakowali przesadnie często, ale zdawali się kontrolować spotkanie. To było złudne. Na kwadrans przed końcem Danny Babor sfaulował we własnym polu karnym Patryka Kielisia, a sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Deniss Rakels.

9 marca o 12:00 Pogoń zagra z Sandecją Nowy Sącz. Mecz odbędzie się w Niepołomicach.

Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 1:1 (0:0)

Bramki: Tomasz Walczak 48 - Deniss Rakels 76 k

Pogoń: 1. Jakub Burek - 23. Hubert Derlatka (77, 99. Bartosz Wicenciak), 4. Przemysław Misiak, 31. Ernest Dzięcioł, 55. Meik Karwot, 10. Krystian Miś (59, 20. Cezary Bujalski) - 16. Jakub Sinior, 7. Damian Szuprytowski (71, 43. Lukáš Hrnčiar), 18. Piotr Pyrdoł - 91. Tomasz Walczak (71, 27. Danny Babor), 56. Cezary Demianiuk