Pogoń Siedlce wygrała sparing z I-ligowcem

Autor: | Zdjęcie: MKP Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce wygrała sparing z I-ligowcem - Zdjęcie główne

Pogoń zadomowiła się w Kręczkach | foto MKP Pogoń Siedlce

Sport Pogoń Siedlce wygrał drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym.

Podopieczni Marka Brzozowskiego ponownie wygrali 2:0. Tym razem z pierwszoligową Polonią Warszawa.

Gol w meczu rozgrywanym 4x30 minut padły w III i IV kwarcie. Na 1:0 w 77 minucie trafił Danny Babor, który imponuje formą od początku okresu przygotowawczego. W 106 minucie wynik na 2:0 ustalił Mateusz Majewski. Pogoń w trakcie sparingu z Polonią sprawdzała przydatność Tomasza Walczaka (Raków Częstochowa).

3 lutego o 17:00 Pogoń zagra ze Zniczem Pruszków. Mecz ponownie odbędzie się w Kręczkach.

Sparing: Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce 0:2 (0:0, 0:0, 0:1)

Bramki: Danny Babor 77, Mateusz Majewski 106

Pogoń: Jakub Kowynia (91 Patryk Szatkowski) - Tomasz Lewandowski (61 Jakub Okusami), Robert Majewski (61 Dawid Burka), Ernest Dzięcioł (61 Przemysław Misiak) - Krystian Miś (91 Igor Szostek), Jakub Sinior (61 Lukáš Hrnčiar), Oliwier Myszkowski (61 Piotr Pyrdoł), Damian Szuprytowski (61 Kacper Bogusiewicz), Bartosz Wicenciak (61 Hubert Derlatka) - Tomasz Walczak (61 Mateusz Majewski), Cezary Demianiuk (61 Danny Babor)