Patrycja Gil przywiozła brąz z Hiszpanii

Autor: | Zdjęcie: Polski Związek Zapśniczy/FB

Patrycja Gil przywiozła brąz z Hiszpanii - Zdjęcie główne

Patrycja Gil siedzi druga od lewej | foto Polski Związek Zapśniczy/FB

Z Siedlec Zapaśniczka WLKS Siedlce – Iganie Nowe sukcesem zakończyła udział w turnieju w Madrycie - Grand Prix of Spain.

W Madrycie zakończył się międzynarodowy turniej zapaśniczy w zapasach kobiet.

Kapitalny występ zaliczyły polskie zawodniczki, które na hiszpańskich matach zdobyły aż 8 krążków. Rewelacją turnieju okazała się zwyciężczyni kategorii do 57 kg Angelika Łysak (Cement-Gryf Chełm), która nie dała najmniejszych szans swoim rywalkom i pewnie, bez straty punktu wygrała 4 pojedynki. W finale chełmianka spotkała się ze swoją reprezentacyjną koleżanką Magdaleną Głodek (Klub Sportowy Bloczek Team Pelplin), którą po wykonaniu swojego koronnego ,,bioderka,, położyła na łopatki.

Na najniższym stopniu podium tej kategorii stanęła kolejna PolkaPatrycja Gil z WLKS Siedlce-Nowe Iganie, która w turnieju stoczyła 4 pojedynki, a jedynej porażki doznała w półfinale ze wspomnianą Magdaleną Głodek.