Reklama

Reklama

Odprawa roczna w siedleckiej komendzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja Siedlce

Odprawa roczna w siedleckiej komendzie - Zdjęcie główne

Odprawa roczna w komendzie | foto Policja Siedlce

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec 23 stycznia w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach odbyła się odprawa roczna z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca.

Reklama

Odprawę rozpoczął Komendant Miejski Policji w Siedlcach mł. insp. Andrzej Dziewulski, przedstawiając wyniki pracy siedleckiej komendy. Przeanalizował on dane dotyczące stanu kadrowego oraz współpracy z samorządami.

Pracę pionu prewencji podsumował I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach mł. insp. Dariusz Dudek. Komendant zwrócił uwagę zebranych na bardzo szybki czas reakcji i dojazdu na miejsce zdarzenia przy interwencjach pilnych wynoszący średnio 8,30 min. Jest to jeden z najlepszych wyników w garnizonie mazowieckim. Na podkreślenie zasługuje fakt, że na drogach powiatu siedleckiego odnotowano mniej zdarzeń drogowych, a przede wszystkim mniej rannych oraz zabitych w wyniku wypadków drogowych.

Pracę Wydziału Kryminalnego I Dochodzeniowo-Śledczego podsumował Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach mł. insp. Piotr Chromiński. W swojej wypowiedzi podkreślił, że w wyniku pracy siedleckich policjantów w roku 2022 ujawniono ponad 39 kg narkotyków. Podziękował on również za współpracę obecnej na odprawie szefowej Prokuratury Rejonowej w Siedlcach Katarzynie Wąsak. Dzięki dobrej współpracy tych dwóch instytucji w minionym roku udało się odzyskać mienie wartości 467 805 zł. oraz zabezpieczyć u podejrzanych w postępowaniach prowadzonych przez Policję ponad 19,5 miliona zł. 

Podsumowania dokonał Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec, który na wstępie podziękował zaproszonym gościom za dobrą współpracę. Zdaniem Komendanta, siedlecka jednostka osiągnęła bardzo dobre wyniki. Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach złożył podziękowania wszystkim siedleckim policjantom za wzorową służbę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy