Reklama

Reklama

Nauczycielki SP 4 w Siedlcach wyróżnione

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Mazowsze

Nauczycielki SP 4 w Siedlcach wyróżnione - Zdjęcie główne

Wręczanie nagród w MSCDN | foto Mazowsze

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Dwie nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach zostały docenione przez samorząd województwa mazowieckiego w ramach konkursu "Opiekun Stypendysty Roku".

Reklama

Konkurs jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy opiekują się nagrodzonymi w mazowieckim programie stypendialnym dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

W siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie wyróżniono 23 pedagogów z terenu całego województwa. W tym gronie znalazły się dwie reprezentantki regionu siedleckiego, a mianowicie Barbara Patoleta oraz Justyna Troć. Obie to nauczycielki zatrudnione w Szkole Podstawowej nr 4 w Siedlcach.

– Na Mazowszu mamy bardzo duże grono uzdolnionych uczniów, ale niezwykle ważne jest też odpowiednie wsparcie ich przez opiekunów. Nauczyciele, którzy potrafią rozbudzać zainteresowania, wskazywać uczniom kierunki rozwoju i przekazywać w atrakcyjny sposób wiedzę, to prawdziwy skarb – podkreślała Elżbieta Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego

Najlepsi nauczyciele zostali wyłonieni spośród pedagogów, którzy sprawowali w minionym roku szkolnym opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach prowadzonego przez samorząd województwa „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. Nauczyciele otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 4 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy