reklama
reklama

Krwiodawcy w mundurach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Siedlce

Krwiodawcy w mundurach - Zdjęcie główne

foto KMP Siedlce

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z SiedlecFunkcjonariusze siedleckiej policji, wraz z przedstawicielami innych służb mundurowych, wzięli udział w wyjątkowej akcji honorowego krwiodawstwa, której celem było pomoc w ratowaniu ludzkich żyć. Inicjatywa „Mundurowy Dar Serca 2025” to dowód na to, że służba to nie tylko obowiązki, ale także gotowość do niesienia pomocy w każdej sytuacji.
reklama

W czwartek, 31 lipca w Terenowym Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach, odbyła się wyjątkowa akcja honorowego krwiodawstwa pod nazwą „Mundurowy Dar Serca 2025”. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wzięli aktywny udział w tej szlachetnej inicjatywie, stając ramię w ramię z przedstawicielami innych służb mundurowych, w tym Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Lasów Państwowych, Wojska Polskiego oraz Ratownictwa Medycznego.

Udział w akcji honorowego krwiodawstwa jest dla funkcjonariuszy policji doskonałą okazją, by pokazać, że służba to nie tylko noszenie munduru, ale również gotowość do niesienia pomocy w każdej sytuacji. Oddanie krwi przez mundurowych to doskonały przykład postawy prospołecznej, która może uratować życie drugiego człowieka. „Jedna jednostka krwi to czasem całe życie dla drugiego człowieka” – podkreślają organizatorzy.

reklama

„Mundurowy Dar Serca 2025” jest wydarzeniem, które promuje ideę honorowego krwiodawstwa wśród służb mundurowych, ale także zachęca do włączania się w tego rodzaju inicjatywy obywateli. Wspólnym celem uczestników akcji było zwiększenie liczby osób oddających krew oraz pokazanie, że policja i inne służby mundurowe to nie tylko ochrona porządku, ale także pomoc w kryzysowych sytuacjach, w tym w ratowaniu ludzkiego życia.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach wyraziła podziękowania za zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu. „Jesteśmy i zawsze będziemy gotowi nieść pomoc – nie tylko w codziennej służbie, ale również w takich szlachetnych inicjatywach” – zapewniają funkcjonariusze.

Wspólne działania służb mundurowych, takie jak „Mundurowy Dar Serca 2025”, stanowią doskonały przykład współpracy i solidarności w imię wspólnego dobra – ratowania ludzkich istnień.

 

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo