Reklama

Reklama

Konkursie na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Powiat siedlecki

Konkursie na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP - Zdjęcie główne

Plakat konkursowy | foto Powiat siedlecki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Starosta Siedlecki zaprasza strażaków zrzeszonych w Ochotniczych Strażach Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych z terenu Powiatu Siedleckiego do udziału w Konkursie na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP pn. "Strażacy w akcji”.

Reklama

Tematem konkursu jest wykonanie prezentacji multimedialnej przedstawiającej działalność strażaków w swoich lokalnych społecznościach w okresie ostatnich trzech lat.

W pracach konkursowych należy przedstawić jak najwięcej przykładów działań i inicjatyw związanych z aktywnością społeczno-charytatywną, wykraczających poza typowe akcje ratowniczo-gaśnicze. Dla laureatów pierwszych trzech miejsc oraz dwóch wyróżnień przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne:

  • I miejsce: 8000 zł
  • II miejsce: 5000 zł
  • III miejsce: 3000 zł
  • oraz dwa wyróżnienia w wysokości po 1000 zł.
Zgłoszenia do Konkursu oraz prace Konkursowe można dostarczać osobiście lub przesyłać do dnia 17 maja 2023 roku do godz. 18.00 do Starostwa Powiatowego w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 40, 08 -110 Siedlce.

 

Materiał promocyjny

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy