Reklama

Reklama

Do obsadzenia jest 12 dyrektorskich stanowisk w Siedlcach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: BGG

Do obsadzenia jest 12 dyrektorskich stanowisk w Siedlcach - Zdjęcie główne

Siedziba IV LO w Siedlcach | foto BGG

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec Prezydent Siedlec ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów 12 placówek oświatowych w Siedlcach, w tym Prusa, Królówki i Żółkiewskiego.

Reklama

Konkursy ogłoszone zostały 26 maja, kandydaci zgłaszać się mogli do 22 czerwca. Obecnie trwają procedury związane z wyłonieniem nowych dyrektorów. 

 

Konkursy dotyczą pięciu siedleckich podstawówek: SP nr 1 im. KEN, SP nr 2 im. Gabriela Narutowicza, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego, SP nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, SP nr 11 im. Jana Pawła II.

 

Nowego dyrektora mieć będzie na pewno I Liceum im. Bolesława Prusa w Siedlcach. Dotychczas sprawujący tę funkcję Andrzej Kopiec nie zdecydował się na ponowne kandydowanie. Nieoficjalnie wiemy, że o kolejną kadencję będą się za to ubiegać dotychczasowa dyrektor II LO im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach Agnieszka Borkowska oraz dyrektor IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego Jacek Jagiełło.

 

Pozostałe konkursy na dyrektorów dotyczą: Centrum Kształcenia Ustawicznego, Centrum Kształcenia Zawodowego, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

 

W skład komisji konkursowych wchodzą przedstawiciele samorządu, Kuratorium Oświaty, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz związków zawodowych działających w placówce.  Nazwiska wybranych na dyrektorów powinniśmy poznać do połowy lipca.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy