Reklama

Zdemolował piwiarnię, a policjantom zaproponował 2 tys. zł łapówki

Opublikowano:
Autor:

Zdemolował piwiarnię, a policjantom zaproponował 2 tys. zł łapówki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdemolował piwiarnię, a policjantom zaproponował 2 tys. zł łapówki

W niedzielny wieczór policjanci z siedleckiej komendy zatrzymali 38-latka, który zdemolował piwiarnię, a funkcjonariuszom za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował 2 tys. zł łapówki. Teraz mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Po zgłoszeniu właściciela jednego z lokali gastronomicznych w Siedlcach o awanturującym się agresywnym kliencie, oficer dyżurny siedleckiej komendy wysłał na miejsce policyjny patrol. Okazało się, że będący pod wpływem alkoholu mężczyzna nie chce opuścić piwiarni i zniszczył część wyposażenia. Interweniujących policjantów obrzucił wulgaryzmami. W trakcie zatrzymania awanturnika pojawił się jego kolega, który stanął w obronie zatrzymanego. Na miejscu interwencji pojawił się kolejny patrol policyjny i obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Obaj mężczyźni byli agresywni.

Awanturnicy kopali w radiowóz, pluli oraz grozili policjantom. Jeden z nich zaproponował policjantom 2 tys. zł łapówki za wypuszczenie. Obaj 38-latkowie zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Wczoraj jeden z nich usłyszał zarzuty próby wręczenia korzyści majątkowej, znieważenia a także naruszenia nietykalności cielesnej policjantów, za co grozi mu do 8 lat więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE