Reklama

Zaśpiewają: Sójka, Szpak i Cugowski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: MOK Siedlce

Zaśpiewają: Sójka, Szpak i Cugowski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gwiazdy Dni Siedlec wystąpią na terenach zielonych przy Amfiteatrze już w sobotę.

Marcin Sójka
Zaskakuj mnie tak, oczaruj mnie tak, mój świecie dziś spraw, bym mógł cię sercem brać – tak właśnie Marcin wyśpiewał sobie miano "The Voice Of Poland 2018". Od 1 grudnia jego debiutancki singiel Zaskakuj mnie grały wszystkie rozgłośnie w kraju. Marcin Sójka śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał główną rolę w musicalu Piotruś Pan w Teatrze Roma. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku. W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki. Najbliższa Jego sercu jest twórczość Chaka Khan, Basi Trzetrzelewskiej, Phila Collinsa, Stinga, Genesis, Police, a z polskich Artystów oprócz Patrycji Markowskiej i Perfectu, ceni Dawida Podsiadło oraz Natalię Przybysz. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukaże się jesienią 2019.

Michał Szpak
Szerszemu gronu odbiorów pierwszy raz zaprezentował się w programie "X Factor", gdzie doszedł do finału. Na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2015 zdobył SuperPremierę. W maju 2016 r. reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2016 otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył Grand Prix Publiczności w Konkursie Złote Opole 2016. Album Michała Szpaka "Byle Być Sobą" jesienią 2016 roku uzyskał status Platynowej Płyty. Piosenka Michała "Color Of Your Life" zdobyła pierwsze miejsce w Europie wśród piosenek z Eurowizji 2016, których publiczność przez lato i jesień 2016 najchętniej słuchała. W Polsce singiel już jesienią 2016 roku pokrył się potrójną platyną, a w 2017 r. otrzymał najwyższe wyróżnienie – Diamentową Płytę. Po wielkim sukcesie albumu "Byle Być Sobą" Michał Szpak wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad kolejną płytą. Pierwszym singlem z materiału, którego premiera miała miejsce we wrześniu 2018 r., jest utrzymany w klimatach rockowych utwór "Don’t Poison Your Heart".

Piotr Cugowski
Jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Od 2001 r. stoi na czele zespołu Bracia, który stworzył wraz z bratem, Wojtkiem. Zespół zagrał setki koncertów w kraju oraz zagranicą, wydając cztery albumy studyjne. Utwory takie jak Nad przepaścią, Wierzę w lepszy świat czy Niepisane na stałe zagościły na playlistach polskich stacji radiowych. Wkrótce ukaże się pierwsza solowa płyta Piotra Cugowskiego, z której pierwszy singiel Kto nie kochał jest już dobrze znany z anten radiowych, a jego oglądalność na Youtube przekroczyła już 12 mln odtworzeń.Jesienią Piotr zasiadał w telewizyjnym show The Voice of Poland w TVP2 w roli trenera wokalnego uczestników walczących o miano najlepszego głosu w Polsce, a jego wykształcenie muzyczne i duża wiedza merytoryczna gwarantowały wysoki poziom widowiska. Piotr Cugowski jest częstym gościem w różnego rodzaju projektach muzycznych. Jego wrażliwość muzyczna oraz swoboda poruszania się po różnorodnych stylach sprawiły, iż jest wokalistą bardzo cenionym również poza nurtem rockowym. Dzięki temu współpracował z czołówką polskich artystów oraz z legendami światowej muzyki.

Koncert wszystkich 3 panów - 7 września na terenach zielonych przy Amfiteatrze (ul. Wiszniewskiego). Start - godz. 19.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE