Reklama

Reklama

Zaśpiewaj i sfotografuj - dostaniesz bon

Opublikowano: pon, 21 paź 2019 08:47
Autor: | Zdjęcie: Caritas Diecezji Siedleckiej

Zaśpiewaj i sfotografuj - dostaniesz bon - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Caritas Diecezji Siedleckiej ogłasza dwa konkursy patriotyczne.

Reklama

Pierwszy z nich to Konkurs Pieśni Patriotycznej „PATRIOTA 2019”, adresowany do szkół i przedszkoli z terenu diecezji. Składa się on z etapów szkolnego i diecezjalnego. Pierwszy zostaje przeprowadzony we własnym zakresie na terenie szkoły, po czym szkoła typuje jedną drużynę jako swoich reprezentantów do etapu diecezjalnego. Zgłoszenia przyjmowane są w następujących kategoriach wiekowych: przedszkole i klasy I-III szkoły podstawowej, szkoła podstawowa klasy IV-VIII oraz szkoła średnia. Aby wziąć udział w konkursie, placówka do godziny 16.00 6 listopada zgłasza (na e-mail: [email protected] lub adres: Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Budowlana 1, 08-110 Siedlce z dopiskiem: PATRIOTA - decyduje data dostarczenia zgłoszenia) pełną listę uczestników. W etapie diecezjalnym każda szkoła będzie mogła zaprezentować tylko 1 pieśń  lub piosenkę patriotyczną, z zastrzeżeniem, że wykonywany utwór, jaki zgłaszają szkoły, nie może się powtarzać (o wykonywanym utworze decyduje kolejność zgłoszeń). Etap diecezjalny i finał konkursu odbędzie się 13 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.
Do wygrania są nagrody w postaci bonów (mogą być wykorzystane przez szkołę tylko na zakup i wyposażenie klasopracowni, według zapotrzebowania danej placówki) o wartości: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 500 zł.
Z kolei Konkurs Fotograficzny „PATRIOTA 2019” jest adresowany przede wszystkim do mieszkańców Siedlec, ale mogą w nim brać udział też inni mieszkańcy całej diecezji. Polega on na wykonaniu fotografii ukazującej miłość do Ojczyzny – interpretacja głównego założenia jest oczywiście dowolna i zależy od kreatywności fotografa. Na konkurs można przekazać tylko 1 fotografię i musi być ona wykonana przez osobę zgłaszającą się do konkursu. Zdjęcie należy przesłać w wersji elektronicznej do godz. 16.00 7 listopada (na [email protected]), podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu. Konkurs fotograficzny zostanie rozstrzygnięty 13 listopada.
Do wygrania są nagrody w postaci bonów (z przeznaczeniem na sprzęt elektroniczny, RTV, AGD, komputerowy) o wartości: I miejsce – 1000zł, II miejsce – 400zł, III miejsce – 100zł. Więcej informacji w regulaminie konkursu.
Organizatorem Projektu jest Caritas Diecezji Siedleckiej, a konkurs współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Siedlce w ramach realizacji zadania publicznego pt. „PATRIOTA”. Regulaminy konkursów (i załącznik) dostępne są na stronie www.siedlce.caritas.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.