Reklama

Zagrają przy fontannie. Nie tylko covery

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: MOK Siedlce

Zagrają przy fontannie. Nie tylko covery - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę „Summer On The Street” - Otwarta Scena MOK.

Znamy wykonawców i utwory, jakie wykonają w niedzielę, 4 Sierpnia, o godz. 18.00 na skwerze Przy Fontannie (ul. Pułaskiego 6). Będą to:

Bartosz Kusiński z Siedlec wykona „The Loner Gary” (G. Moore) i „Europę” (C. Santana). Kubamendza, także z Siedlec, zaprezentuje utwór „Sick Boy”.

Dominik Kabaciński z Siedlec muzyką zajmuje się od 20 lat - miksuje ją i kreuje na nowo własnej muzyki w formie live act. Pierwsze swoje utwory wydał w 2010 roku. Na swoim koncie ma ponad 40 utworów polskich oraz zagranicznych - głównie taneczną elektronikę melancholijną, opatrzoną głębokim brzmieniem. Zaprezentuje: „Natalii”, „I Fix This Shit” i „Ugly”.

Zespół Coverowy Retrospekcja to Sandra Bazylczuk (wokal) i Paweł Woźniak (bas) z Sokołowa Podlaskiego. Ona studiuje biologię sądową, on uczy angielskiego. Wykonują utwory najlepszych polskich artystów, przy których słuchacze choć na sekundę mogą zapomnieć o codzienności i trochę powspominać. Zagrają: „Gdybyś” (Z. Malinowski, G. Łobaszewska), „Pogoda Ducha” (M. Czapińska, H. Banaszak) i „Moje serce to jest muzyka” (W. Młynarski, E. Bem ).

Daniel Sagalovski i Izabela Wojtaś z Siedlec to pianiści, uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach. W duecie od roku. Zaprezentują: „Taniec Norweski” (E. Grieg), „Małą Parkę (G. Bizet) i „Serenadę D-Mol” (F. Schubert).

ElectroAcoustic z Białej Podlaskiej jest projektem artystycznym Mariusza Wojewody, który do współpracy zaprosił Beatę Wawryniuk i Piotra Frankowskiego. Uprawiają muzykę z pogranicza poezji śpiewanej i indie pop. W ich wykonaniu usłyszymy utwory: „Schizol” (M. Wojewoda), „Cisza” (M. Wojewoda) i „Oczy” (A. Osiecka, Z. Konieczny);

Tomasz i Eliza Radomyscy ze Zbuczyna to tata i córka. Muzykują ze sobą od zawsze, choć solowo realizują się w innych projektach. Od czasu do czasu występują wspólnie, np. co roku na koncertach i konkursach kolędowych. Wykonają: „Znasz-Li Ten Kraj” (S. Moniuszko) i „O Sole Mio” (E. Di Capua).

Kapela Zbucka ze Zbuczyna powstała spontanicznie pod koniec 2016 r. Tworzą go dobrzy znajomi. Grają bardzo różne utwory - ludowe, country (także autorskie kompozycje), patriotyczne, kolędy, klasykę polskiej piosenki, poezję śpiewaną (także autorskie kompozycje) i utwory instrumentalne. Zaprezentują: „Cyrk Nocą” (A. Osiecka, J. Mikuła), „czego ty ode mnie chcesz?” (J. Łamtingina, T. Radomyski) i „Proud Mary” (J. Fogerty).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE