Reklama

ZAGINĄŁ 32-LETNI SYLWESTER GROCHOWSKI Z ŁUKOWA POJECHAŁ W OKOLICE SIEDLEC

Opublikowano:
Autor:

ZAGINĄŁ 32-LETNI SYLWESTER GROCHOWSKI Z ŁUKOWA  POJECHAŁ W OKOLICE SIEDLEC - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 32-latek, we wtorek 28 kwietnia 2020 roku wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.
 
 
Zaginiony to:
 
SYLWESTER GROCHOWSKI
 
lat 32
 
zam. Łuków
 
Z ustaleń policji wynika, że 32-latek we wtorek 28 kwietnia 2020 roku około godziny 22.00 wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna prawdopodobnie samochodem marki Opel Corsa koloru niebieskiego, o nr rej. WPI 5MK6 pojechał do znajomych w okolicy Siedlec.
 
W chwili zaginięcia poszukiwany przez policjantów mężczyzna ubrany był w bluzę  koloru niebieskiego, kurtkę koloru brązowego z napisem w przedniej części, spodnie typu moro, czerwone buty.
 
Sylwester Grochowski ma 190 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze blond. Posiada tatuaż na wewnętrznej stronie lewego przedramienia przedstawiający twarz kobiety.
 
Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE