Reklama

Z tymi paniami lepiej nie zaczynać. Najmłodsza kursantka to "rezolutna młoda dama"

Opublikowano:
Autor:

Z tymi paniami lepiej nie zaczynać. Najmłodsza kursantka to "rezolutna młoda dama" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na spotkanie przybyło prawie 60 pań.

30 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Siedlcach odbyło się uroczyste zakończenie specjalistycznego kursu samoobrony dla kobiet. Była to już IX edycja tego przedsięwzięcia. Certyfikaty ukończenia szkolenia uczestniczkom wręczyli: prezydent Andrzej Sitnik, prowadzący zajęcia Marcin Lazurek oraz Naczelnik Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach podinsp. Dariusz Dudek, a także opiekun kursantek asp. szt. Sławomir Stefaniak.

Kurs samoobrony dla  kobiet  organizujemy  od roku 2009 cyklicznie. Cieszy się  niesłabnącą popularnością. Szkolenie jest bezpłatne. Za każdym razem zgłasza się o wiele więcej chętnych niż jednorazowo mogą przeszkolić instruktorzy. Organizatorzy  przedsięwzięcia, m.in. Komenda Miejska Policji w Siedlcach zadbali o to, aby oferta kursu nie ograniczyła się jedynie do nauki technik samoobrony, lecz poruszała również  kwestie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, a także naukę udzielania pierwszej pomocy.

 
Na spotkanie przybyło  prawie 60 pań. Najmłodsza uczestniczka  kursu miała 9 lat i jak stwierdził  Marcina Lazurek to rezolutna młoda dama, bardzo aktywna na wszystkich zajęciach.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE