Wpadł na imprezę, ukradł kuferek z 15 tys. zł

wiadomosci Wpadł na imprezę, ukradł kuferek z 15 tys. zł

KMP Siedlce kom. Agnieszka Świerczewska

Opublikowano: 3 czerwca 2019 10:48 | Aktualizacja: 3 czerwca 2019 10:48

Ukradł kuferek

W Siedlcach na jednym z osiedli domów jednorodzinnych podczas spotkania towarzyskiego, prawdopodobnie któryś z gości, zabrał kuferek znajdujący się w szafie. Było w nim ponad 15 tys. zł. Szkodę poniosła 74-letnia właściciela mieszkania.

Włamał się do domu

Ktoś wybił szybę w oknie niezamieszkałego domu parterowego, w jednej z podsiedleckich miejscowości i dostał się do wnętrza, skąd ukradł lodówkę o wartości 500 zł oraz ubrania o nieustalonej wartości na szkodę 46-latki z Siedlec.

Kradzież dokumentu

W Skórcu nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu marki Dodge zabrał foliową torebkę z zawartością ofert sprzedaży samochodów, pieniędzy w kwocie ok. 250 zł oraz paszportu wystawionego na nazwisko właściciela auta - 34-latka z gm. Skórzec.

Kradzież roweru

Nieznany sprawca ukradł rower marki CROSS, który stał przy lampie oświetleniowej na jednym z osiedli mieszkaniowych w Siedlcach. Był zabezpieczony metalową linką zamykaną na kluczyk. W tylnej części miał założony kufer. Łączna wartość strat to około 2300 zł.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.