Reklama

Reklama

WOŚP: Policjanci zadbają o nasze bezpieczeństwo

Opublikowano: pt, 12 sty 2018 10:08
Autor: | Zdjęcie: fakty.lca.pl

WOŚP: Policjanci zadbają o nasze bezpieczeństwo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zadbają o bezpieczeństwo podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście.</b>

Reklama

W dniu 14.01.2018r. w całym kraju, w tymrównież na terenie powiatu siedleckiego i miasta Siedlce, odbędzie sięXXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach której będziepowadzona uliczna kwesta pieniędzy.

Na terenie miasta Siedlce kwestabędzie prowadzona od godzinach 8.00 – 17.00 przez kilkuosobowe grupywolontariuszy posiadające imienne identyfikatory oraz zaplombowane puszki.Po godzinie 17.00 kwesta będzie prowadzona tylko na Placu Gen. Sikorskiego.

Sztab WOŚP znajdować się będzie w Sali Podlasie przy ul. Sienkiewicza63 w Siedlcach. Ponadto w godzinach 19.00 – 20.30 na terenie Placu Gen. Sikorskiegoodbędzie się koncert muzyczny w ramach XXVI Finału Wielkiej OrkiestryŚwiątecznej Pomocy. Wstęp na imprezę będzie wolny, w jej trakcie będąodbywały się występy artystyczne, licytacje i zbiórka pieniędzy. Nazakończenie imprezy około godziny 20.00 tradycyjnie pokaz pirotechnicznysztucznych ogni „Światełko do nieba”.

Doświadczenia lat ubiegłychwskazują, że wśród kwestujących wolontariuszy przeważają osoby nieletnie,które mogą łatwo stać się ofiarami kradzieży i rozbojów. W związkuz powyższym zaplanowano większą ilość patroli na terenie miasta, zarówno umundurowanych jak i operacyjnych. Policjanci zajmą się zapewnieniembezpieczeństwa kwestującym na terenie Siedlec wolontariuszom.Dzięki zwiększonej liczbie partoli szybciej zgłosimy funkcjonariuszomniepokojącą nas sytuację lub zdarzenie wymagające interwencji policji(policjantów alarmujmy dzwoniąc pod bezpłatne numery tel.: 997, 112). Apelujemy także do wolontariuszy aby prowadzili zbiórkę pieniędzy wgrupach lub pod opieką osób dorosłych oraz w bezpiecznych miejscach przycentrach handlowych, miejscach objętych monitoringiem, o dużym natężeniuruchu, w miejscach dobrze oświetlonych. Wszystkim wolontariuszom życzymypełnych puszek i bezpiecznego powrotu do sztabu WOŚP. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.