Reklama

Włamania do ogródków działkowych i samochodów

Opublikowano:
Autor:

Włamania do ogródków działkowych i samochodów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Włamania do ogródków działkowych i samochodów

12/13.12.18 w godz. 20:00/14:30 w Siedlcach na terenie Ogródków Działkowych przy ul. Targowej nieznany sprawca dokonał włamania poprzez wypchniecie siłą okna domku letniskowego oraz wyłamanie zamka w drzwiach wejściowych na zapleczu i wejściu do wewnątrz. Zabrał w celu przywłaszczenia wiertarkę elektryczna, wyrzynarkę i komplet kluczy nasadowych o łącznej wartości nie mniejszej niż 500 złotych na szkodę właściciela - mieszkańca Siedlec. Następnie dokonał kolejnego włamania poprzez wyłamanie okna okratowanego od wnętrza domku letniskowego i wejściu do wewnątrz zabrał w celu przywłaszczenia bliżej nieokreślona ilość odzieży /bdb./ o nieokreślonej wartości.

Na parkingu przy stacji kolejowej Sosnowe nieustalony sprawca po uprzednim wybiciu szyby w przednich prawych drzwiach dokonał włamania do samochodu m-ki Toyota Avensis, skąd zabrał w celu przywłaszczenia radio m-ki Pioneer (bdb) wartości 150 zł na szkodę właścicielki auta  lat 20 zam. pow. siedlecki.

W Siedlcach na jednym z placów budowy nieznany sprawca zabrał w celu przywłaszczenia z miejsca budowy przewód siłowy 100 m oraz przewód trzyżyłowy 100 m o wartości 2000 złotych na szkodę Firmy wykonującej usługi budowlane.

W Siedlcach nienznay sprawca zabrał w celu przywłaszczenia z placu firmy zajmującej się kruszeniem węgla akumulator o wartości 1500 zł i instalację elektryczną o wartości 1000zł na na łączną kwotę 2500zł na szkodę właściciela firmy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE