Reklama

W Sali Białej wystąpią Niekompletni

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Sebastian Gumiński

W Sali Białej wystąpią Niekompletni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koncert zespołu już w czwartek o 19.00.

Działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach zespół Niekompletni to projekt, w który zaangażowani są młodzi wokaliści i instrumentaliści. Jego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski - muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat nagrody Prezydenta Miasta Siedlce „Wawrzyn Siedlecki 2008”.
W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne. Zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”. Swój warsztat doskonalą poprzez próby, warsztaty wokalne i uczestnictwo w przeglądach artystycznych, reprezentując przy tym Siedlce na renomowanych ogólnopolskich festiwalach i konkursach.
Nowy rok artystyczny zespół Niekompletni rozpocznie w nowym składzie: Angelika Jarząbek - śpiew, Olga Jagieło - śpiew, Kinga Bancerz - śpiew, Julia Perz - śpiew, Mateusz Mazurek - gitara i Maciej Turkowski - gitara.
Podczas wrześniowego koncertu usłyszymy w ich wykonaniu piosenki z nowego repertuaru, nad którymi zespół pracował podczas sierpniowych warsztatów w Stoku Wiśniewskim prowadzonych przez Jagodę Stach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE