Reklama

VITOexTrEAM: spotkanie z pomysłowym podróżnikiem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: VITOexTrEAM

VITOexTrEAM: spotkanie z pomysłowym podróżnikiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Masz mało pieniędzy i czasu? Zorganizuj mikrowyprawę.

- O tym, jak zrobić z małej wycieczki ciekawą wyprawę, będziemy mówić na kolejnym spotkaniu - mówią organizatorzy cyklu „VITOexTrEAM”.
I zdradzają, że gościem czterdziestego piątego już spotkania będzie Łukasz Długowski. To podróżnik, autor bloga „Mikrowyprawy”. W Chile był rybakiem, w Patagonii o mało nie został gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczył się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierał maliny nordyckie. Jest genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami. Wydał książkę „Mikrowyprawy w wielkim mieście”. O mikrowyprawach pisał w „Gazecie Wyborczej”, obecnie publikuje felietony w magazynie „Poznaj świat”, prowadzi program w Dzień Dobry TVN oraz Travel Channel - „Mikrowyprawy z Łukaszem Długowskim”.
- Łukasz opowie o idei mikrowypraw w praktyce, i o tym, jak zamienił marzenia o wielkich ekspedycjach na 2-3-godzinne podróże tuż za rogiem. Łukasz powie, jak zorganizować taką wyprawę, jak znaleźć na nią czas, skąd wziąć odpowiedni sprzęt. Poradzi jak osoby, które mają pracę, rodzinę, kredyt na karku i zabiegane życie, mogą przeżyć przygodę - zdradzają pomysłodawcy cyklu.
Spotkania odbędą się:
-12 września o godzinie 18.00 w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12 w Siedlcach,
-13 września o godzinie 18.00 w Łosickim Domu Kultury przy ul. Piłsudskiego 4.
Wstęp wolny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE