Reklama

Uważaj na złodziei

Opublikowano:
Autor:

Uważaj na złodziei - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uważaj na złodziei

W Siedlcach na jednym z parkingów osiedlowych nieustalony sprawca po wybiciu tylnej szyby w samochodzie Opel Astra ukradł z wnętrza  auta płyty CD z muzyką, ładowarkę samochodową oraz flakon perfum na szkodę 19-letniego właściciela. Poszkodowany wartość strat ocenił na kwotę ok. 150 zł.

W Kotuniu na niezamieszkałej posesji ktoś po przecięciu kłódki zabezpieczającej drzwi pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży akumulatora, szlifierki kątowej powodując straty na kwotę ok. 1000 zł na szkodę 46-letniego mieszkańca tejże miejscowości.

W miejscowości Mościbrody jest działka, na której aktualnie budowany jest dom, nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego i dokonali kradzież  pojemników plastikowych wraz ze środkiem do izolacji ścian o wartości ok. 500 zł na szkodę właściciela posesji - 33-letniego mieszkańca Zbuczyna.

W Siedlcach na osiedlu Daszyńskiego ktoś ukradł rower pozostawiony bez zabezpieczenia pod klatką schodową na szkodę 60-letniego mieszkańca Siedlec. Poszkodowany wartość strat ocenił na kwotę 2000 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE