Reklama

Uwaga! W weekend na terenie Siedlec wystąpią utrudnienia w ruchu

Opublikowano: pt, 23 cze 2017 08:48
Autor: | Zdjęcie: mazowiecka.policja.gov.pl

Uwaga! W weekend na terenie Siedlec wystąpią utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że w najbliższy weekend tj. w dniach 24 – 26.06.2017 r. w związku z organizacją na terenie Siedlec kilku imprez będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram planowanych imprez wraz z wykazem ulic, na których ww. utrudnienia będą występowały.</b>

24  czerwca 2017 r.

W związku z imprezą ARMS "Water Slide" (100-metrowa zjeżdżalnia wodna) utrudnienia w ruchu nastąpią na wiadukcie przy ul. Warszawskiej od północy 24 czerwca do godz. 6.00 rano 25 czerwca 2017 r.

W związku ze zlotem motocyklistów, którzy przejadą od miejscowości Mościbrody drogą krajową 63 utrudnienia na terenie miasta wystąpią na trasie przejazdu parady motocykli, tj. na ulicach: Łukowskiej, Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Armii Krajowej oraz Wojska Polskiego. Na ul. Wojska Polskiego motocykliści będą prezentowali swoje jednoślady i przeprowadzą konkursy, w związku z tym w godz. 13.00-14.40 ulica ta będzie zamknięta na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Wałowej. 

25  czerwca 2017 r.

W godz. 14.00 -16.00 utrudnienia związane będą z przejściem "Krucjaty Krzyża" ulicami: Bpa Świrskiego, Kochanowskiego, Pułaskiego, Floriańską, 3 Maja, Armii Krajowej, Wojskową, ponownie Bpa Świrskiego, Orzeszkowej, Asza i Pułaskiego do pomnika Jana Pawła II. 

26  czerwca 2017 r.   

W godz. 17.00-19.00 w związku z imprezą ARMS „Zawodowy Rajd Rowerowy” utrudniony będzie przejazd ulicami: Jana Pawła II, Północną, Drabika, Sokołowską, Wojskową, Piłsudskiego, Warszawską, Okrężną, Monte Cassino, Partyzantów, Armii Krajowej, Sienkiewicza, Floriańską, Brzeską, Wyszyńskiego, Starowiejską i Piłsudskiego.

Nad bezpieczeństwem imprez oraz uczestników ruchu drogowego czuwali będą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, do których w każdej sytuacji będziecie Państwo mogli zwrócić się z prośbą o pomoc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE