Reklama

Reklama

Uwaga na fałszywych urzędników!

Opublikowano: czw, 18 sty 2018 10:33
Autor: | Zdjęcie: www.jablonka.info

Uwaga na fałszywych urzędników! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Wczoraj (17.01) 91 letni mieszkaniec naszego miasta został okradziony z oszczędności przez dwie kobiety podające się za pracownicę "ZUS" oraz lekarkę.</b>

Reklama

Wczoraj do drzwi mieszkania 91 letniegosiedlczanina zapukała kobieta, która przestawiła się jako pracownica "ZUS". Zapytała czy był już u niego lekarz. W trakcierozmowy w mieszkaniu pojawiła się kolejna kobieta - rzekoma „pani doktor”. Kobiety poprosiły o okazanie ostatniego odcinka emerytury,oświadczyły, że na rzecz emerytów będą pozyskiwać funduszeunijne. Poprosiły o pokazanie pieniędzy, ponieważ wydrukowanoostatnio nowe banknoty i chcą sprawdzić czy mężczyzna ma autentycznepieniądze. Kiedy starszy pan wyjął swoje oszczędności, pobieżnieje przejrzały, a następnie poleciły odłożyć. Później rzekomapani doktor chciała przebadać poszkodowanego i w związku z tymprzeszli do innego pokoju. Po chwili jednak lekarka wyszła z mieszkania. Jak się okazało, także drugiej z kobiet nie było już w mieszkaniu.Zniknęły oszczędności pana domu w kwocie ok. 5000 zł.  Apelujemydo mieszkańców miasta i powiatu siedleckiego aby w przypadkupojawienia się osób podających się za urzędników legitymowałytakie osoby, potwierdzały ich tożsamość. Jeśli nabierzemy jakichkolwiekpodejrzeń co do uczciwości takich niezapowiedzianychgości zgłośmy ten fakt telefonicznie oficerowi dyżurnemu KomendyMiejskiej Policji w Siedlcach pod nr 112 lub 997.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.